POINT - Nowa Generacja Bezpieczeństwa
DYNAMICZNA FIRMA CARTYFIKAT WIARYGODNOŚ BIZNESOWEJ ZŁOTY CERTYFIKAT RZETELNOŚCI
 • Certyfikat Złoty Płatnik 2015

  Wyróżnienie przyznawane firmom za zachowanie najwyższych standardów płatniczych w 2015 roku. Program Analiz Należności Euler Hermes wyłania rzetelnych partnerów biznesowych, uzyskujących w danym roku najwyższy Wskaźnik Moralności Płatniczej.

  Informacj o Wyróżnieniu:

  https://youtu.be/tlmMHpHmoFc

 • IBM Business Partner

  Firma Point Sp. z o.o. uzyskała status IBM  Business Partner oraz specjalizację System x. Otrzymany status umacnia naszą silną pozycję na rynku i potwierdza naszą wiedzę oraz doświadczenie w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań IT.

 • Certyfikat Wiarygodności Biznesowej

  Certyfikat Wiarygodności Biznesowej (2013 oraz 2014) to prestiżowe wyróżnienie nadawane przez Dun & Bradstreet Poland. Do grona uhonorowanych mogą należeć wyłącznie firmy o najwyższej i wysokiej ocenie stabilności wystawianej według D&B Poland. Wyróżnieni certyfikatem, to firmy o danych finansowych dających gwarancję na wysoki poziom rentowności, zdolności i płynności finansowej, których poziom zadłużenia oraz zarejestrowanych przeterminowanych płatności jest znikomy.

 • Złote Certyfikaty Rzetelności 2014 oraz 2015

  Złote Certyfikaty Rzetelności są przyznawane w ramach programu Rzetelna Firma. Firmy wyróżnione Złotym Certyfikatem Rzetelności przechodzą gruntowny proces weryfikacji i selekcji przez co lista laureatów jest ograniczona i składa się wyłącznie z najlepszych firm. Legitymując się Złotym Certyfikatem Rzetelności przedsiębiorstwa potwierdzają swoją silną pozycję rynkową i przewagę nad bezpośrednimi konkurentami.

 • Certyfikat Dynamiczna Firma 2013

  Certyfikat Dynamiczna Firma został przyznany przez Bisnode Polska za osiągniętą przez  POINT Sp. z o.o. dynamikę wzrostu w ostatnich trzech latach jej działalności.

   Wyróżnienie to jest wyrazem uznania za szybki rozwój firmy oraz właściwe decyzje biznesowe. Certyfikat Dynamiczna Firma to również dowód na wzrost pozycji na rynku, a także potwierdzenie opinii solidnego i perspektywicznego partnera biznesowego.

  Certyfikat przyznawany jest w oparciu o autorski algorytm Bisnode wyliczający dynamikę wzrostu przedsiębiorstwa. W obliczeniach bierzemy pod uwagę kluczowe dane finansowe - obroót i zysk firmy. Dane te zostały dodatkowo zweryfikowane przez największą wywiadownię gospodarczą - Dun & Bradstreet. 

 • F-Secure GOLD PARTNER

   

  Firma F-Secure Corporation przyznała najwyższy z możliwych status partnerski dla Point Sp. z o.o. Uzyskany tytuł gwarantuje najwyższy poziom kompetencji naszej kadry technicznej oraz handlowej.
 • Rzetelna Firma

  Program rzetelna firma powstał, aby chronić uczciwe firmy. Certyfikat rzetelności potwierdza uczciwość, terminowość i wiarygodność - dołącz i zyskaj zaufanie.

 • TECHNOLOGY EXPERT

   

  Point Sp. z o.o. posiada najwyższe kompetencje techniczne FortiNet Technology Expert. Status ten gwarantuje świadczenie usług na najwyższym światowym poziomie.
 • ESET Platinum Partner

   

  POINT Sp. z o.o. jest partnerem o najwyższym statusie firmy ESET. Posiadamy w swojej ofercie całe portfolio rozwiązań tego producenta.
 • FortiNet Platinum Partner

  Firma Point Sp. z o.o. jest certyfikowanym partnerem Fortinet, posiada najwyższy status Platinum Partner. Bliska współpraca z Fortinet pozwalana naszym inżynierom rozwijać swoją wiedzę w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie gwarantując, rozwój firm, wzrost zadowolenia klientów i zwiększenie rentowności.