Kilka miesięcy temu informowaliśmy o utrzymaniu statusu Gold Partner Extreme Networks. Ciągły rozwój, szkolenia i zadowolenie Klientów są dla nas priorytetowe, dlatego mamy przyjemność poinformować o uzyskaniu statusu Diamond Partner Extreme Networks, który jest uwieńczeniem wieloletniej współpracy i rosnących wyników sprzedaży.

Warto przy tym nadmienić, że nasza firma posiada wiele specjalizacji produktowych Extreme Networks, a także certyfikat Partner Works. Certyfikat ten poświadcza, że dysponujemy zespołem inżynierów z potwierdzoną wiedzą na temat produktów Extreme Networks, co przekłada się na sprawną i profesjonalną współpracę z klientami. Dodatkowo posiadamy sprzęt niezbędny do odtworzenia trudności występujących u klientów, co pozwala lepiej przeanalizować indywidualnie każdy przypadek.

Point Diamond Partner Extreme Networks

Firma Extreme Networks z główną siedzibą w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych, zajmuje się produkcją wysokiej klasy urządzeń sieciowych i zabezpieczeń wykorzystywanych w firmach, instytucjach państwowych oraz placówkach edukacyjnych na całym świecie.

2023-05-02-