Certyfikaty

Wierzymy, że utrzymanie pozycji lidera branży bezpieczeństwa IT wymaga ciągłego rozwoju i ulepszenia. Aby spełnić oczekiwania naszych Klientów i dostarczyć najwyższej jakości usługi i rozwiązania, regularnie zdobywamy najwyższe certyfikaty i odznaczenia od światowej klasy partnerów.

logo iso 9001

ISO 9001

Mamy przyjemność poinformować, że od 16 maja 2018 roku firma Point Sp. z o.o. posługuje się certyfikatem Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015, wydanym pod numerem 484980. Jest to międzynarodowa norma, która określa wymagania, jakie powinna realizować firma w zakresie zarządzania jakością.

ibm partner

IBM Business Partner

Firma Point Sp. z o.o. uzyskała status IBM  Business Partner oraz specjalizację System x. Otrzymany status umacnia naszą silną pozycję na rynku i potwierdza naszą wiedzę oraz doświadczenie w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań IT.

fortinet partner

Partner of Excellence

Point Sp. z o.o. posiada najwyższe kompetencje techniczne FortiNet Technology Expert. Status ten gwarantuje świadczenie usług na najwyższym światowym poziomie.

f-secure gold partner

F-Secure GOLD PARTNER

Firma F-Secure Corporation przyznała najwyższy z możliwych status partnerski dla Point Sp. z o. o. Uzyskany tytuł gwarantuje najwyższy poziom kompetencji naszej kadry technicznej oraz handlowej.

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej (2013 oraz 2014) to prestiżowe wyróżnienie nadawane przez Dun & Bradstreet Poland. Do grona uhonorowanych mogą należeć wyłącznie firmy o najwyższej i wysokiej ocenie stabilności wystawianej według D&B Poland.

Złote Certyfikaty Rzetelności 2014 oraz 2015

Złote Certyfikaty Rzetelności 2014 oraz 2015

Złote Certyfikaty Rzetelności są przyznawane w ramach programu Rzetelna Firma. Firmy wyróżnione Złotym Certyfikatem Rzetelności przechodzą gruntowny proces weryfikacji i selekcji przez co lista laureatów jest ograniczona i składa się wyłącznie z najlepszych firm.

ESET Platinum Partner

ESET Platinum Partner

POINT Sp. z o.o. jest partnerem o najwyższym statusie firmy ESET. Posiadamy w swojej ofercie całe portfolio rozwiązań tego producenta.

Złoty Płatnik 2017

Certyfikat Złoty Płatnik 2017

Wyróżnienie przyznawane firmom za zachowanie najwyższych standardów płatniczych w 2017 roku. Program Analiz Należności Euler Hermes wyłania rzetelnych partnerów biznesowych, uzyskujących w danym roku najwyższy Wskaźnik Moralności Płatniczej.

Rzetelna Firma

Program rzetelna firma powstał, aby chronić uczciwe firmy. Certyfikat rzetelności potwierdza uczciwość, terminowość i wiarygodność – dołącz i zyskaj zaufanie.

Certyfikat Dynamiczna Firma 2013

Certyfikat Dynamiczna Firma 2013

Certyfikat Dynamiczna Firma został przyznany przez Bisnode Polska za osiągniętą przez  POINT Sp. z o.o. dynamikę wzrostu w ostatnich trzech latach jej działalności.